P04
Header n sets sk

Ledargruppen - Kontaktuppgifter

Näsets SK P04 består av en extern huvudtränare, två assisterande föräldratränare, en extern målvaktstränare samt sex föräldrarhjälptränare. Huvudtränaren tillsammans med de assisterande tränarna har fullt fokus på det sportsliga. Nedan ser ni de olika ansvarsområdena i ledargruppen så att ni vet vem ni ska kontakta. Vid mer övergripande frågor kontakta vår föräldrarepresentant Susanne Göransson, 0706980633.

Huvudtränare

Sebastian Abrahamsson: 0709-472520, seb.abrahamsson@gmail.com

Assisterande tränare

Kenth Ohlsson - Cup/Läger ansvarig: 0706-311727, ohlsson.kenth@gmail.com

Mats Engström - Träningsadministratör : 0708-808027, mats.engstrom70@gmail.com

Målvaktstränare

Gustav Lundin: 0760853959

Hjälpresurser fotbollsträning

Magnus Johansson 0708-888792, Magnus.johansson@carnegie.se

Leo De Meere 0730-369344, leo.de.meere@telia.com

Anders Månsson 0734-027930, anders.mansson@edwards.se

Anders Åkerman 0708-950895, anders@bjornerods.se

Alexis Palma 0763-477595, alexis.palma@mail.com

Olof Domstad 0739-024100, odomstad@gmail.com

Föräldrarepresentant

Susanne Göransson 0706-980633, mikanny@hotmail.com

Web admin o informatör

Johanna Berggren 0739-023705, johanna.berggren@volvo.com

Materialansvarig

Anders Åkerman 0708-950895, anders@bjornerods.se

Matchadministratör Klass 2

Ann-Sofie/Robert Wennberg - (Ann-Sofie) 0703-293396, ann-sofie.wennberg@outlook.com

Matchadministratör Klass 3

Anders Månsson 0734-027930, anders.mansson@edwards.se

Klass 2:

Ansvarig - Sebastian Abrahamsson

Lagledare -Valle/Sofi Svahn - (Valle) 0705-428300, valle.svahn@warnerbros.com

Klass 3:

Ansvarig - Kenth Ohlsson & Mats Engström

Lagledare - Mikael Fischer 0709-670125, fischer@telia.com

Café

Elisabeth Rasmussen 0704-147814, elisabeth.rasmussen@elofhansson.com

Evenemang

Annika Sellberg 0704-559995, a.sellberg@hotmail.se

Ekonomi

Susanne Göransson 0706-980633, Susanne.l.goransson@vgregion.se

Md 20180513 202621
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub